Anasayfa   -   Künye   -   İletişim 17 Haziran 2024 Pazartesi
       Siyaset  -   Eğitim  -   Güncel  -   Magazin  -   Spor  -   Sağlık  -   Diğer  -   Kültür Sanat  -  
 
      
Başlıksız Belge
 Anasayfa    >  Güncel
  Mavish Beach yaza hazır   11.06.2024  
   Yalova’nın ve Marmara Bölgesi’nin en önemli beach ve diskosu Mawish, yaz sezonuna yenilenen yüzüyle dolu dolu giriyor. Bu sezon birçok yeniliğe imza atan Mawish Beach Disco, uygun fiyatla kaliteli hizmet almak isteyenlere mükemmel hizmet sunuyor.
   

Gazetemize özel açıklamalarda bulunan Mawish Beach Disco İşletme Sahibi Üstün Barut, Kurban Bayramı’yla 2024 yılı yaz sezonuna gireceklerini söyledi. İşletmede çok güzel yenilikler yaptıklarını belirten Üstün Barut, “Hep birlikte eğlence severleri çok güzel bir şekilde ağırlayacağız. Konaklamasıyla, iskelesiyle, agua parkıyla, köpük partisiyle, can kurtaranıyla, sağlıkçısıyla, güvenliğiyle son derece titiz bir şekilde, Mawish Beach Disco 2024 yazına hazırlandık. Gelen müşterilimiz, en ufak sıkıntı duymayacaklar. Tüm müşterilerimizi mükemmel bir şekilde ağırlayacağız. Yaza hazırız. Kurban Bayramı’nda sezon başlayacak” dedi.

Giriş ücretleri 250 TL

Açıklamalarına “İşletmemizin girişinde yenilik yaptık. Ayrıca dubalı iskelemiz de bu ya hizmete girdi. Müşterilerimiz, iskelemizden da ücretsiz yararlanacaklar. Mavish Beach’e gelenler, her şeyden ücretsiz faydalanacaklar. Sezon boyunca giriş ücretlerimiz 250 TL” diye devam eden Üstün Barut, “Bu 250 TL’nin içerisinde agua park, şezlong, şemsiye, duş, soyunma kabinleri, emanet, güvenlik, can kurtaran, sağlık hizmeti var” sözlerini sarf etti.

9 günlük resmî tatilde ünlü isimler konser verecek

Her yıl olduğu gibi bu yaz da ünlü sanatçılara ev sahipliği yapacaklarını aktaran Üstün Barut: “Sezon boyunca Demet Akalın, Hande Yener, Serdar Ortaç, Level 5, Blok 3, Uzi, Sefo ve Semicenk gibi birçok isim konserler verecek. Kurban Bayramı’nda; Semicenk, Hande Yener, Demet Akalın, Serdar Ortaç gibi isimler sahne alacak. 9 günlük resmî tatilin tamamı dolu dolu geçecek. 9 günün hepsinde de ünlü sanatçılar müşterilerimize unutulmaz anlar yaşatacak. Konserlerimizin bilet fiyat listesini de belirledik. Bilet fiyatlarımız 400 TL’den başlıyor, en pahalısı 900 TL olacak” diye konuştu.  

Barut; “İş arayan herkesi kapımız açık”

Müşterilerinin çoğunlukla çevre illerden geldiğini dile getiren Üstün Barut, “İstanbul, Bursa, Kocaeli, Sakarya, Eskişehir ve Bilecik’ten gelen müşterilerimiz ağırlıkta. Ailecek güvenlikle eğlenebilecekleri bir ortam oluşuyor. Müşterilerimize en ufak bir sıkıntı yaşatmayacağız. Ayrıca personel sıkıntısı yaşıyorum. Yalova’da iş arayan herkesin başımızın üstünde yeri var. İstihdamı, bölgemizdeki insanlardan çözmeye çalışıyoruz. İş arayanlara kapımız açık. Üniversite öğrencileri buyursun gelsinler hep birlikte çalışalım” ifadelerini kullandı.

Haber: Yasemin Karadeniz

      Köşe Yazarları

Ayhan Polat
Kalemin Gölgesi

‘Ahde Vefa Gecesi’nden alnımızın akıyla çıktık
Bülent Gürçam


Yalova ile hesaplaşmak
NESİM KAYA


ÜÇÜNCÜ YOL
 
 

Copyright © 1995 - 2024
       Siyaset  -   Eğitim  -   Güncel  -   Magazin  -   Spor  -   Sağlık  -   Diğer  -   Kültür Sanat  -  

Yalova Haber  -  Çiftlikköy Haber  -  Çınarcık Haber