Anasayfa   -   Künye   -   İletişim 18 Nisan 2024 Perşembe
       Siyaset  -   Eğitim  -   Güncel  -   Magazin  -   Spor  -   Sağlık  -   Diğer  -   Kültür Sanat  -  
 
      
Başlıksız Belge
 Anasayfa    >  Güncel
  Atakent Sağlık Grubu, şampiyon Çavuşoğlu'nun yanında   12.10.2023  
   Atakent Sağlık Grubu, 2023 Dünya Güreş Şampiyonası’nda altın madalya kazanarak Dünya Şampiyonu olan milli gururumuz Buse Tosun Çavuşoğlu ile sponsorluk anlaşması imzaladı.
   

 

Çiftlikköy Belediyespor güreşçisi Buse Tosun Çavuşoğlu, Sırbistan'da düzenlenen 2023 Dünya Güreş Şampiyonası'nda kadınlar 68 kiloda altın madalya kazanarak Dünya şampiyonu oldu. Türkiye’nin ve Yalova’nın gururu haline gelen milli sporcu Buse Tosun Çavuşoğlu’na destek yağdı. Son olarak Atakent Sağlık Grubu, Dünya şampiyonu Çavuşoğlu ile sponsorluk anlaşması imzaladı. İmza törenine Atakent Sağlık Grubu Genel Müdürü Faruk Gökyer, Genel Müdür Yardımcısı Özcan Geçkin, Yönetim Kurulu Üyesi Ömürcan Akkurt, Buse Tosun Çavuşoğlu ve antrenörü ve aynı zamanda eşi Serkan Çavuşoğlu katıldı.

“Büyük gurur ve mutluluk duyuyoruz”

Açıklamalarda bulunan Atakent Sağlık Grubu Faruk Gökyer, Çavuşoğlu’nu şu sözlerle tebrik etti: “Atakent Sağlık Grubu olarak, sizi 2023 Dünya Güreş Şampiyonası'nda Dünya Güreş Şampiyonu olarak görmekten büyük bir gurur ve mutluluk duyuyoruz. Bu büyük başarınızı kutlamak ve sizi desteklemek için sponsor olarak yanınızda olmaktan büyük bir onur duyuyoruz.”
Plaket takdim edildi

Atakent Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Ömürcan Akkurt ise “Bu zafer, sadece sizin değil aynı zamanda ülkemizin de gurur kaynağıdır. Uzun ve zorlu bir süreçten geçerek bu seviyeye ulaşmak, sadece üstün yeteneklerin ve çalışma azminin bir sonucu değil, aynı zamanda büyük bir özverinin ürünüdür. Bu şampiyonluğun, yıllarca süren emeklerinizin ve güreş sporuna olan bağlılığınızın bir göstergesi olduğunu biliyoruz. Atakent Sağlık Grubu olarak, sizin gibi uluslararası arenada ülkemizi temsil eden ve bu temsilin hakkını veren bir sporcuya sahip olduğumuz için gurur duyuyoruz. Daha birçok zaferler kazanmanızı ve başarılarınızın sürekli artmasını dilerken, sağlık, mutluluk ve başarılarla dolu bir gelecek sizinle olsun. Tebrikler, Dünya Güreş Şampiyonu Buse Tosun Çavuşoğlu. İlerlemeye ve zaferlere devam edin.”

Sponsorluk anlaşması sonrasında Atakent Sağlık Grubu yetkilileri, Buse Tosun Çavuşoğlu’na plaket takdim etti.

Haber: Buse Kılıç 

      Köşe Yazarları

Ayhan Polat
Kalemin Gölgesi

‘Ahde Vefa Gecesi’nden alnımızın akıyla çıktık
Bülent Gürçam


Yalova ile hesaplaşmak
NESİM KAYA


ÜÇÜNCÜ YOL
 
 

Copyright © 1995 - 2024
       Siyaset  -   Eğitim  -   Güncel  -   Magazin  -   Spor  -   Sağlık  -   Diğer  -   Kültür Sanat  -  

Yalova Haber  -  Çiftlikköy Haber  -  Çınarcık Haber