Anasayfa   -   Künye   -   İletişim 19 Temmuz 2024 Cuma
       Siyaset  -   Eğitim  -   Güncel  -   Magazin  -   Spor  -   Sağlık  -   Diğer  -   Kültür Sanat  -  
 
      
Başlıksız Belge
 Anasayfa    >  Güncel
  Avni Kurt'tan önemli açıklama   15.06.2023  
   Önceki dönem CHP’li Çınarcık Belediye Başkanı Avni Kurt, 31 Mart 2024’te yapılacak olan yerel seçimleri ve Çınarcık Belediyesi’ne ilişkin açıklamalarda bulundu.
   

 Açıklamasına “Poyraz Caddesi’ndeki heyelan afetine bir çözüm sağlayamayanlar, deprem afetinden bir gün sonra Belediye Meclisi’ne ne getirdiler? Çınarcık için vaat edilen hayali master projelerde ne durumdayız?” sözleriyle başlayan Avni Kurt, “İktidar partisinin yönetiminde, birtakım avantajlardan faydalanacağı beklentisi yaratılan Çınarcık Belediyesi, bugün tarihinin en büyük ekonomik buhranını yaşıyor. Göğüs kabartıcı bu başarıya imza atanlar, vaktiyle seçimi kazanmak için ne poyrazlar estirmişlerdi. Hepsi topu bir koltuk uğruna ne yalanlar ne vaatler söylenmişti. Yatların dümenini Çınarcık’a çevireceği hayalini kurdurtanlar sandık başında ve adaletin tecelligahı olan adliyede, oyların yeniden sayılacağı günde ne dümenler’ çevirmişti” açıklamasını yaptı.

“Köprüden önce son çıkış bu”

31 Mart 2024’te yapılacak olan yerel seçimleri kastederek “Şimdi, yeni bir seçime doğru yaklaşıyoruz. O güne kadar ki süre zarfında; Çınarcık Belediyesi’nde olup bitenleri dikkatle takip etmeye, Çınarcık’ın menfaatini ve Çınarcık halkının hakkını savunmaya ve gerçekleri söylemeye devam edeceğim” diyen Kurt, son olarak şunları söyledi: “Bu kapsamda, çok geniş bir basın açıklamasını önümüzdeki günlerde yapacağımı buradan duyuruyorum. Çınarcık için, Çınarcık Belediyesi için, birçok şeyin daha da kötüleşmesini engelleme fırsatı olan seçime dokuz buçuk ay kaldı. Köprüden önce son çıkış bu.”

      Köşe Yazarları

Ayhan Polat
Kalemin Gölgesi

‘Ahde Vefa Gecesi’nden alnımızın akıyla çıktık
Bülent Gürçam


Yalova ile hesaplaşmak
NESİM KAYA


ÜÇÜNCÜ YOL
 
 

Copyright © 1995 - 2024
       Siyaset  -   Eğitim  -   Güncel  -   Magazin  -   Spor  -   Sağlık  -   Diğer  -   Kültür Sanat  -  

Yalova Haber  -  Çiftlikköy Haber  -  Çınarcık Haber