Anasayfa   -   Künye   -   İletişim 19 Nisan 2021 Pazartesi
       Siyaset  -   Eğitim  -   Güncel  -   Magazin  -   Spor  -   Sağlık  -   Diğer  -   Kültür Sanat  -  
 
      
Başlıksız Belge
 Anasayfa    >  Güncel
  Soyer, “Türk Polisi, toplumun güvenini kazanmıştır”   08.04.2021  
   Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer, Türk Polis Teşkilatının 176. yılı ve "Polis Haftası" dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
   

Başkan Soyer yayınladığı mesajında; “Türk Polisi gücünü halktan ve kanunlardan alan, görevini her zaman fedakârca yapmış, gerektiğinde canını hiçe sayarak ulvi görevini yerine getirmiş, toplumumuzun güvenini ve takdirini kazanmıştır. Ülkemizin geleceği açısından çok önemli olan huzur ve sükunun demokratik kurallar içerisinde sağlanmasını, hür ve serbest ortamın sürdürülmesini temin etmek polisimizin en önemli görevidir.

 

Polis Teşkilatının çok değerli mensupları; vatandaşlarımızın huzur ve güveni için ülke çapında büyük bir fedakârlık göstererek, mesai mefhumu bilmeden, gece gündüz huzur ve güven için çalışarak, halkımızın destek, güven ve takdirini kazanmıştır. Bu duygu ve düşüncelerle Polis Teşkilatımızın 176. yıl dönümünü kutluyorum. Görevlerini kahramanca yerine getirirken şehit olan polislerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. Başta Çınarcık İlçe Emniyet Müdürlüğümüz olmak üzere görevleri başındaki tüm polislerimize selamlarımı iletiyor, çalışmalarında kolaylıklar ve başarılar diliyorum. Allah’a emanet olun.” dedi

 

      Köşe Yazarları

Ayhan Polat
Kalemin Gölgesi

2021 Yılının Ramazan Ayı’na Başlarken
Ayseren Soyer


Polis Haftası Kutlu Olsun
Bülent Gürçam


Çınarcık Köyiçi
 
 

Copyright © 1995 - 2021
       Siyaset  -   Eğitim  -   Güncel  -   Magazin  -   Spor  -   Sağlık  -   Diğer  -   Kültür Sanat  -  

Yalova Haber  -  Çiftlikköy Haber  -  Çınarcık Haber