Anasayfa   -   Künye   -   İletişim 19 Nisan 2021 Pazartesi
       Siyaset  -   Eğitim  -   Güncel  -   Magazin  -   Spor  -   Sağlık  -   Diğer  -   Kültür Sanat  -  
 
      
Başlıksız Belge
 Anasayfa    >  Güncel
  Soyer, “Ülkemizin sağlık hizmetleri gurur vericidir”   07.04.2021  
    Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer “Dünya Sağlık Haftası” dolayısıyla yayınladığı mesajında, Türkiye’nin sağlık alanındaki başarılarıyla gurur duyduğunu belirtti.
   

Soyer sağlık mesajında, “Sağlık, insan hayatında hiçbir kavramla yeri değiştirilemeyecek bir ehemmiyete sahiptir. Sağlık, ayrı ayrı her bir insan için önemli olduğu kadar, huzurlu ve mutlu bir toplum için de son derece önemlidir. Bir ülke için sağlık hizmetlerinde ulaşılan nokta, o ülkenin gelişmişlik düzeyinin en temel göstergelerinden biri olarak görülmektedir. Gelişmekte olan ülkemizin sağlık hizmetlerinin sunulmasında son yıllarda ulaşmış olduğu seviye de bu açıdan sevindirici ve gurur vericidir.

 

“Teşekkürlerimi sunuyorum”

 

Bilindiği üzere Korona virüs hızla yayılım göstererek ülkemizi ve tüm dünyayı tehdit etmeye devam etmektedir. Bu salgından ülkemizi ve vatandaşlarımızı korumak ve salgının yayılmasını engellemek için mücadele edilmektedir. Ülkemizde yaşadığımız bu zor günlerde; sağlığımız için büyük emekler veren sağlık çalışanlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, sağlık hizmetlerinin yürütülmesinde fedakârca görev yapan bütün sağlık çalışanlarımızın Dünya Sağlık Haftasını kutluyor, tüm Çınarcıklı hemşerilerime sağlıklı günler dilerim. Allah’a emanet olun.” sözlerine yer verdi.

 

      Köşe Yazarları

Ayhan Polat
Kalemin Gölgesi

2021 Yılının Ramazan Ayı’na Başlarken
Ayseren Soyer


Polis Haftası Kutlu Olsun
Bülent Gürçam


Çınarcık Köyiçi
 
 

Copyright © 1995 - 2021
       Siyaset  -   Eğitim  -   Güncel  -   Magazin  -   Spor  -   Sağlık  -   Diğer  -   Kültür Sanat  -  

Yalova Haber  -  Çiftlikköy Haber  -  Çınarcık Haber