Anasayfa   -   Künye   -   İletişim 26 Ekim 2020 Pazartesi
       Siyaset  -   Eğitim  -   Güncel  -   Magazin  -   Spor  -   Sağlık  -   Diğer  -   Kültür Sanat  -  
 
      
Başlıksız Belge
 Anasayfa    >  Güncel
  Burhaniye köy konağı yeni görünümüne kavuşuyor   14.10.2020  
   Çiftlikköy İlçemizin Burhaniye Köy Konağı tadilatı hızlı bir şekilde devam ediyor.
   

HABER: Abdullah Bozkurt

Yalova İl Genel Meclisi’nin kararı doğrultusunda İl Özel İdaresi tarafından tadilatı yaptırılmakta olan köy konağı tamamlanınca Burhaniye Köyünün ihtiyacına uzun süre cevap verecek. Köy konaklarının tadilatları süreç içerisinde bütçe imkanları dahilinde yapılması planlanıyor.

 

Köy konaklarının dönüşümü devam edecek

Burhaniye köy konağı hakkında açıklama yapan AK Parti Çiftlikköy İl Genel Meclis Üyesi İdris Durmuş, “Değişen ve gelişen çağın ihtiyaçlarına göre köy konaklarımızın modernizasyonu, köylerimizde yaşayanlara birçok alanda hizmet alımında etkili olacağını düşünüyorum” şeklinde konuştu.

 

Durmuş, “2021 yılı planlamalarımıza başladık”

AK Parti Çiftlikköy İl Genel Meclis Üyesi İdris Durmuş, “Köylerimiz zaman içinde daha yaşanır ve kalkınmış duruma gelecek. Hizmet ve yatırımlarımız olanca hızı ile devam ederken 2021 yılı planlamalarımızın da hazırlıklarına başladık.

 

Kamunun tüm kaynaklarının en etkin şekilde kullanımının sağlanarak yerinde ve öncelik sırasına göre her bir köyümüzdeki çalışmalarımızda gelecekte daha yaşanılır ve kalkınmış, ekonomik yönüyle de köylerimizin cazibe merkezi olmaları yönüyle gerek kamu idarecilerimizle gerekse köy muhtarlarımız ve köylülerimizle istişare içerisinde, uyumla çalışıyoruz.

 

Hizmet öncelikle köy tüzel kişiliklerinde köy binalarının modern işlevselliğe kavuşması ile olur. Zamanla değişen ve gelişen ihtiyaçlar bizi önceden yapılan binaların daha da modernizasyonla tadilatını zorunlu kılıyor. Köylerimiz her şeyin en güzeline, iyisine layık” açıklaması yaptı.

      Köşe Yazarları

Ayhan Polat
Kalemin Gölgesi

‘Yalova ve Atatürk’ü seviyoruz’ dediler Yalova Belediyesi’ni çiftliğe çevirdiler
Bülent Gürçam


Azerbaycan hala bağımsız değil
Servan Altıkanat


Son yazım: ‘Memleket isterim’
 
 

Copyright © 1995 - 2020
       Siyaset  -   Eğitim  -   Güncel  -   Magazin  -   Spor  -   Sağlık  -   Diğer  -   Kültür Sanat  -  

Yalova Haber  -  Çiftlikköy Haber  -  Çınarcık Haber