Anasayfa   -   Künye   -   İletişim 15 Aralık 2019 Pazar
       Siyaset  -   Eğitim  -   Güncel  -   Magazin  -   Spor  -   Sağlık  -   Diğer  -   Kültür Sanat  -  
 
      
Başlıksız Belge
 Anasayfa    >  Güncel
  Akgün’e ziyaret   19.11.2019  
   Yalova Valisi Muammer Erol, Yalova İl Tarım ve Orman Müdürü Suat Parıldar, Yalova İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel, Çınarcık Kaymakamı Soner Kırlı, 18.11.2019 Pazartesi Günü Akgün Çiçekçilik’e ziyarette bulundular.
   

Akgün Çiçekçilik sahiplerinden Oktay Akgün, ziyaretçilere çalışma ortamlarını gezdirdi ve gerçekleştirdikleri faaliyetlerle ilgili bilgiler verdi. Özellikle gül üretimine yoğunlaştıklarını ve lakabının Gülcü Oktay olduğunu belirten Akgün; “Bu işi yaklaşık 100.000 metrekarede yapıyoruz. 100.000 metrekare arazinin 20.000 metrekaresi kapalı sera, geri kalan 80.000 metrekaresi açık arazi. Kardeşimle beraber çalışıyoruz. Arazide aşı yapıp söküyoruz ve saksıya koyuyoruz. Satışlarımız mart ayında başlıyor, ağustos ayına kadar devam ediyor. Yaz sıcağında 1-2 ay mola veriyoruz, sonbaharda tekrar başlıyoruz. Sağ olsun devletimiz de yanımızda. Genç çiftçi kredisi veriyor, sera veriyor, destekliyor. İl müdürlerimiz, ilçe müdürlerimiz bizi bu konuda desteksiz bırakmıyorlar. Sürekli gelip gidiyorlar, her sorunla ilgileniyorlar. Bize düşen üretmek.” dedi. 

 

Yalova Valisi Muammer Erol, Yalova İl Tarım ve Orman Müdürü Suat Parıldar, Yalova İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel ve Çınarcık Kaymakamı Soner Kırlı, Akgün’e çalışmalarında başarılarak dileyerek ayrıldılar.

      Köşe Yazarları

Ayhan Polat
Kalemin Gölgesi

Dernekçilik gönül işidir
Bülent Gürçam


Balık yiyemeyeceğiz!
Fikret Şipal


TİCARETTE YAPAY ZEKA VE ENDÜSTRİDE 4. 0. KÜRESEL EKONOMİ- YEREL ÜRETİCİ-ENFLASYON
Servan Altıkanat


Rahat uyu Ceren
 
 

Copyright © 1995 - 2019
       Siyaset  -   Eğitim  -   Güncel  -   Magazin  -   Spor  -   Sağlık  -   Diğer  -   Kültür Sanat  -  

Yalova Haber  -  Çiftlikköy Haber  -  Çınarcık Haber