Anasayfa   -   Künye   -   İletişim 22 Ekim 2019 Salı
       Siyaset  -   Eğitim  -   Güncel  -   Magazin  -   Spor  -   Sağlık  -   Diğer  -   Kültür Sanat  -  
 
      
Başlıksız Belge
 Anasayfa    >  Güncel
  “Bir kap mama bir kap su"   04.10.2019  
   Milliyetçi Hareket Partisi Çınarcık Kadın Kolları, ‘4 Ekim Hayvanları Koruma Günü‘ kapsamında Çınarcık’ta bulunan hayvan barınağına ziyaret gerçekleştirdi.
   

MHP Çınarcık Kadın Kolları Başkanı Çiğdem Bayraktar ve Yönetim Kurulu Üyeleri gerçekleştirdikleri ziyarette; “Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Kolları olarak geçtiğimiz günlerde sokak hayvanlarına farkındalık yaratmak, bir nebze katkımız olması adına “bir kap su bir kap mama “projesi ile sokaklarımızın muhtelif yerlerine mama ve su bırakarak sosyal sorumluluk projesi başlattık, sokak hayvanlarının yaşam haklarına sahip çıkmak, korumak bizlerin insani görevidir. Mhp kadın kolları olarak sokaktaki canlarımızın sesi olmaya kararlıyız, sokak hayvanları için ne yapılması gerekiyorsa koşulsuz her daim biz varız.” İfadelerini kullandı.

"Yaşamı birlikte paylaştığımız hayvanların haklarını korumak hepimizin görevi" diyen Bayraktar; ”Unutmayalım ki, bütün hayvanlar biz insanların vicdanına teslim edilmiştir bu sebepten 4 Ekim Hayvanları Koruma gününü kutluyor, doğayı paylaştığımız sevimli dostlarımızın yaşamlarına yönelik her türlü tehdidin ortadan kalktığı güzel bir dünya diliyorum.” dedi.

      Köşe Yazarları

Ayhan Polat
Kalemin Gölgesi

Rektör Cebeci farkı…
Bülent Gürçam


Türk Dünyası
Fikret Şipal


TİCARETTE YAPAY ZEKA VE ENDÜSTRİDE 4. 0. KÜRESEL EKONOMİ- YEREL ÜRETİCİ-ENFLASYON
Servan Altıkanat


‘Müslüm’ filmi üzerine
 
 

Copyright © 1995 - 2019
       Siyaset  -   Eğitim  -   Güncel  -   Magazin  -   Spor  -   Sağlık  -   Diğer  -   Kültür Sanat  -  

Yalova Haber  -  Çiftlikköy Haber  -  Çınarcık Haber