Anasayfa   -   Künye   -   İletişim 05 Temmuz 2020 Pazar
       Siyaset  -   Eğitim  -   Güncel  -   Magazin  -   Spor  -   Sağlık  -   Diğer  -   Kültür Sanat  -  
 
      
Başlıksız Belge
 Anasayfa    >  Güncel
  Çınarcık’ta engelsiz plaj   13.08.2019  
   Çınarcık Belediyesi engellilere yönelik hayatı kolaylaştırma çalışmalarına bir yenisini daha ekledi.
   

  Engelli bireyleri denizle buluşturan “Deniz Engel Tanımaz” projesi kapsamında engelsiz plaj Çınarcık’ta yüzleri güldürüyor.

  Mavi Bayraklı plaja sahip olan Çınarcık’ta engelli vatandaşlarımızda denizin tadını çıkarabilecekler. Çınarcık’ı engelsiz bir ilçe yapmak için kolları sıvayan Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer “Deniz Engel Tanımaz” projesi kapsamında; engelli vatandaşlarımızın yıllardır uzaktan baktıkları denizle buluşturuyor.

  Çınarcık’ta yaşayan veya tatil için gelen engelli vatandaşlarımız Harmanlar Mahallesi Vali Akı Caddesi’nde Sinem Cafe’nin önünde kurulan “Deniz Engel Tanımaz” projesi kapsamındaki Engelsiz Plajında rahatlıkla denizden istifade edebilecekler.

  Çınarcık’ta ikamet eden engelli vatandaşımız Elçin Sokullu plaj hakkında “Çınarcık’ta yaşıyorum. Çınarcık’ı çok seviyorum. Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer’in bize böyle bir plaj yaptığı için çok teşekkür ederim. İnanın çok mutluyum. Artık bende ve engelli dostlarımda denizin tadını rahatlıkla çıkarabileceğiz. İyi ki varsınız başkanım. Çınarcık için çalışmalarında başkanım Numan Soyer’e ve ekibine başarılar dilerim” dedi.

  Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer konu hakkında “Engeller sevgiyle birlikte aşılır. Tüm engelli kardeşlerimiz ve evlatlarımız bizim için ayrı bir değere sahipler. Engelli vatandaşlarımızın yıllardır uzaktan baktıkları denizle buluşturmak için “Deniz Engel Tanımaz” projesi kapsamında çalışmalarımızı yürüttük. Gelinen son nokta da, artık Mavi Bayraklı denizimize engelli vatandaşlarımızda girebilecekler. Onların mutluluğu bizim mutluluğumuzdur” dedi.

      Köşe Yazarları

Ayhan Polat
Kalemin Gölgesi

İddianame tamamlandı
Bülent Gürçam


Muhalefetsiz Çınarcık
Servan Altıkanat


Son yazım: ‘Memleket isterim’
 
 

Copyright © 1995 - 2020
       Siyaset  -   Eğitim  -   Güncel  -   Magazin  -   Spor  -   Sağlık  -   Diğer  -   Kültür Sanat  -  

Yalova Haber  -  Çiftlikköy Haber  -  Çınarcık Haber